Dankbaarheid voor Onze Fantastische Vrijwilligers

Dankbaarheid voor Onze Fantastische Vrijwilligers

Dankbaarheid voor Onze Fantastische Vrijwilligers

We zijn zo blij met de vele lieve mensen rondom onze stichting. Mensen die zich op allerlei manieren inzetten om onze oudjes de best mogelijke zorg te kunnen geven. Ook vandaag was weer een dag om stil van te worden.

Annelie en Diana hebben tijdens Koningsdag spullen verkocht voor de stichting, waardoor we drie dekens konden kopen voor de oudjes die een verminderde weerstand hebben. Deze dekens beschermen hen tegen de zon in de komende tijd.

Dus hup, dekens besteld bij onze favoriete ruitersportshop Le Cheval in Hoogerheide. Annelie sprong in de auto om ze op te halen en kreeg toen een berichtje dat ze nog wat extra’s had meegekregen als donatie. Mariska de Kort, je bent een topper!

Dank aan iedereen die zich inzet voor onze stichting. Samen maken we een verschil!